SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
48 280 €
(1 609 € / m²)
Prodaja
1
1
30 m²
Juliusza Słowackiego, Ełk

spavaća soba1
stan30 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumDa
terasaNe

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Ełku. Kawalerka położona na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ul. Słowackiego 30 wraz z przynależną piwnicą o pow. ...

Kat:
1. kat od 4
Dob ponude: 121dana
Ažurirano: 18dana

Lokaliteti

Juliusza Słowackiego, Ełk
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

mKWADRAT nieruchomości Ełk

Wojciech Ogonowski

Slični oglasi

Slično u inozemstvu