SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
142 748 €
(1 983 € / m²)
Prodaja
3
1
72 m²
Ignacego Mościckiego, Częstochowa

spavaća soba3
stan72 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

MEROSS Nieruchomości & Nowa Deweloperprzedstawia do sprzedaży mieszkaniezlokalizowane w dzielnicy Parkitka w Częstochowiena osiedlu Nowa Częstochowa M...

Ostalo
Dob ponude: 171dana
Ažurirano: 156dana

Lokaliteti

Ignacego Mościckiego, Częstochowa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

MEROSS NIERUCHOMOŚCI

Meross Nieruchomości

Slični oglasi

Slično u inozemstvu