SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
64 782 €
(1 296 € / m²)
Prodaja
3
1
50 m²
Bolesława Chrobrego, Bytom

spavaća soba3
stan50 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowej nieruchomości w dobrym standardzie. Zarówno kamienica jak i mieszkanie przeszły gruntowny remont. Dzi...

Kat:
3. kat od 3
Dob ponude: 34dana
Ažurirano: 32dana

Lokaliteti

Bolesława Chrobrego, Bytom
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

SDP Nieruchomości

Michał Dobrowolski

Slični oglasi

Slično u inozemstvu