SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
138 903 €
(2 572 € / m²)
Prodaja
3
1
54 m²
Jagiellońska, Bydgoszcz

spavaća soba3
stan54 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Biuro Makler poleca: Nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy!! Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na par...

Ostalo
Dob ponude: 459dana
Ažurirano: 436dana

Lokaliteti

Jagiellońska, Bydgoszcz
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Łukasz Gorczyński

Slični oglasi

Slično u inozemstvu