SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
80 167 €
(3 207 € / m²)
Prodaja
1
1
25 m²
Pomorska, Bydgoszcz

spavaća soba1
stan25 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Biuro Makler poleca: Szukasz NOWEGO mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz be...

Ostalo
Dob ponude: 455dana
Ažurirano: 454dana

Lokaliteti

Pomorska, Bydgoszcz
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Karolina Gorczyńska

Slični oglasi

Slično u inozemstvu