SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
153 061 €
(3 061 € / m²)
Prodaja
3
1
50 m²
Karpacka, Bydgoszcz

spavaća soba3
stan50 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Biuro Makler ma okazję zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Wzgórze Wolności w kameralnej inwestycji Folwark. Osiedle z gwarancją bezpi...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Karpacka, Bydgoszcz
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Karolina Gorczyńska

Slični oglasi

Slično u inozemstvu