SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
71 702 €
(2 049 € / m²)
Prodaja
2
1
35 m²
Janusza Korczaka, Bydgoszcz

spavaća soba2
stan35 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumDa
terasaNe

Opis

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż: Cena: 305 000 zł - do niewielkiej negocjacji mieszkanie o powierzchni 35 m² parter w bloku 4-piętrowym balko...

Ostalo
Dob ponude: 12dana
Ažurirano: 12dana

Lokaliteti

Janusza Korczaka, Bydgoszcz
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Bogna Podstawska-Siech

Slični oglasi

Slično u inozemstvu