SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
325 443 €
(3 784 € / m²)
Prodaja
4
1
86 m²
Gajowa, Bydgoszcz

spavaća soba4
stan86 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Komfortowe mieszkanie do sprzedaży, mieszkanie typu PREMIUM o pow.86m2 składające się z 4 pokoi,położone na 8 piętrze w apartamentowcu. W apartamenci...

Kat:
8. kat od 10
Dob ponude: 14dana
Ažurirano: 14dana

Lokaliteti

Gajowa, Bydgoszcz
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Hanna Śnieżyńska

Slični oglasi

Slično u inozemstvu