SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
65 473 €
(2 112 € / m²)
Prodaja
1
1
31 m²
Słowiańska, Bydgoszcz

spavaća soba1
stan31 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumDa
terasaNe

Opis

Makler poleca: Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31 m² położone w Bydgoszczy na osiedlu Wzgórze Wolności. Lokal znajduje się na parterze w 10-pięt...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Francuski balkonPločiceKadaNužna renovacija

Ostalo
Dob ponude: 13dana
Ažurirano: 13dana

Lokaliteti

Słowiańska, Bydgoszcz
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Bogna Podstawska-Siech

Slični oglasi

Slično u inozemstvu