Popis ponuda
8
8
8
65 882 €
(2 196 € / m²)
Prodaja
2
1
30 m²
Grunwaldzka, Bydgoszcz
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
30 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie 30 m² - po generalnym remoncie, Bydgoszcz OkoleWyjątkowa oferta gotowego do zamieszkania niezależnego mieszkania(ofic...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Nakon renovacije
Otvoreni dnevni boravak
Namješteno
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Dob ponude:
81dana
Ažurirano:
81dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Grunwaldzka, Bydgoszcz
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.