SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
71 870 €
(2 246 € / m²)
Prodaja
2
1
32 m²
Słowiańska, Bydgoszcz

spavaća soba2
stan32 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Biuro makler poleca! Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie na Wzgórzu Wolności Oferujemy na sprzedaż słoneczne mieszkanie położone na 4. piętrze w wieżo...

Ostalo
Dob ponude: 446dana
Ažurirano: 445dana

Lokaliteti

Słowiańska, Bydgoszcz
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Magdalena Lewandowska

Slični oglasi

Slično u inozemstvu