SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
70 712 €
(2 020 € / m²)
Prodaja
2
1
35 m²
Jagiellońska, Bydgoszcz

spavaća soba2
stan35 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Bydgoszczy - ul. Gimnazjalna! Jeśli marzysz o nieruchomości w najlepszej lokalizacji , ta oferta jest dla Ciebie! 35 m² ...

Ostalo
Dob ponude: 446dana
Ažurirano: 446dana

Lokaliteti

Jagiellońska, Bydgoszcz
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Karolina Gorczyńska

Slični oglasi

Slično u inozemstvu