SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
47 133 €
(1 347 € / m²)
Prodaja
1
1
35 m²
Jagiellońska, Bydgoszcz

spavaća soba1
stan35 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Mieszkanie na sprzedaż - Bartodzieje, najlepsza lokalizacja! Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji w najlepszej cenie ? Ta oferta to doskonała ok...

Ostalo
Dob ponude: 446dana
Ažurirano: 446dana

Lokaliteti

Jagiellońska, Bydgoszcz
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Karolina Gorczyńska

Slični oglasi

Slično u inozemstvu