SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
163 870 €
(2 731 € / m²)
Prodaja
3
1
60 m²
Jagiellońska, Bydgoszcz

spavaća soba3
stan60 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Opis nieruchomości Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,51 m², położone na parterze nowoczesnego budynku z windą. Do lokalu przynależą...

Ostalo
Dob ponude: 448dana
Ažurirano: 447dana

Lokaliteti

Jagiellońska, Bydgoszcz
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Paulina Ogieniewska

Slični oglasi

Slično u inozemstvu