Popis ponuda
18
18
18
122 000 €
(976 € / m²)
Prodaja
2
1
125 m²
Bochnia
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
125 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Byt 2+kk, 125 m², mezonetový, zahrádka, obklopeno horami, parkovací místo.
V malebné lokalitě Campi nabízíme k prodeji část domu s velkým potenciálem...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Osobno
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
G - Iznimno rasipno
Vrsta zgrade:
Kamenorez
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
4dana
Ažurirano:
4dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Bochnia
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.