SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
45 842 €
(1 206 € / m²)
Prodaja
2
1
38 m²
Norberta Barlickiego, Będzin

spavaća soba2
stan38 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumDa
terasaNe

Opis

Polecam do sprzedaży ładne słoneczne mieszkanie położone w dzielnicy Grodziec, w samym centrum dzielnicy, przy ul. Barlickiego.

Kat:
2. kat od 4
Dob ponude: 97dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Norberta Barlickiego, Będzin
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Biuro Nieruchomości WESTA

Dorota Weiss

Slični oglasi

Slično u inozemstvu