SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
192 163 €
(1 961 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
98 m²
Avenida Brasilia, Asunción

spavaća sobaatypical
stan98 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartment located on the 1st Floor - Plaza Facing
With a contemporary design inspired by mid-century architecture, its landscape integration, and its...

Ostalo
Dob ponude: 18dana
Ažurirano: 18dana

Lokaliteti

Avenida Brasilia, Asunción
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CENTURY 21 Wilson-Chihan

Slični oglasi

Slično u inozemstvu