SUPA24
144 910 €
(1 542 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
94 m²
Profesor Manuel Riquelme, Asunción

spavaća sobaatypical
stan94 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

ocation: Prof. Manuel Riquelme, Asunción, Paraguay

1st Floor

2 bedrooms

2 bathrooms

Kitchen/dining room

Balcony

1 parking space

Ostalo
Dob ponude: 15dana
Ažurirano: 15dana

Lokaliteti

Profesor Manuel Riquelme, Asunción
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CENTURY 21 Wilson-Chihan

Slični oglasi

Slično u inozemstvu