SUPA24
119 337 €
(1 530 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
78 m²
Profesor Manuel Riquelme, Asunción

spavaća sobaatypical
stan78 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Located on Prof. Manuel Riquelme and Cáceres Zorrilla Streets, Asunción

2nd Floor

Area: 78 m²

2 bedrooms

2 bathrooms

Ostalo
Dob ponude: 14dana
Ažurirano: 14dana

Lokaliteti

Profesor Manuel Riquelme, Asunción
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CENTURY 21 Wilson-Chihan

Slični oglasi

Slično u inozemstvu