SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
82 770 €
(1 314 € / m²)
Prodaja
1
2+
63 m²
Cardenal Roig, Asunción

spavaća soba1
stan63 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteDa
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaDa

Opis

El edificio Midtown contará con siete pisos de departamentos diseñados para adaptarse a diferentes estilos de vida. Habrá opciones de uno, dos y tres...

Električni
Dob ponude: 377dana
Ažurirano: 376dana

Lokaliteti

Cardenal Roig, Asunción
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Asuncion Paraguay

Juan Jose Castillo

Slični oglasi

Slično u inozemstvu