SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 019 229 €
(2 529 € / m²)
Prodaja
5
2+
403 m²
Calle Punta Chiriqui, San Francisco

spavaća soba5
stan403 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Beautiful Apartment for Sale in Pacific Point, Tower 200 - Punta Pacifica, Panama City Experience elegant living in one of Panama City's most prestig...

Ostalo
Dob ponude: 146dana
Ažurirano: 83dana

Lokaliteti

Calle Punta Chiriqui, San Francisco
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The Agency | Panama

Slični oglasi

Slično u inozemstvu