SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 451 473 €
(4 043 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
359 m²
Calle Punta Chiriqui, San Francisco

spavaća sobaatypical
stan359 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

¡¡Vive frente al mar en Punta Pacífica!Disfruta de un exclusivo apartamento amueblado en una de las zonas más prestigiosas de la ciudad de Panamá. En ...

Namješteno
Dob ponude: 219dana
Ažurirano: 79dana

Lokaliteti

Calle Punta Chiriqui, San Francisco
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Diana Bienes Raíces

Slični oglasi

Slično u inozemstvu