SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 623 076 €
(2 299 € / m²)
Prodaja
4
2+
706 m²
Avenida las Costas, Juan Díaz

spavaća soba4
stan706 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Oceanfront Luxury Apartment in Costa del Este Panama

Ocean Living • Spacious Layout • Prime Location

Investment Property • High-End Finishes • Exclu...

Ostalo
Dob ponude: 31dana
Ažurirano: 30dana

Lokaliteti

Avenida las Costas, Juan Díaz
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Engel & Völkers Panama City

Slični oglasi

Slično u inozemstvu