SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
496 069 €
(1 687 € / m²)
Prodaja
3
2+
294 m²
Avenida las Costas, Juan Díaz

spavaća soba3
stan294 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This elegant apartment in Costa del Este offers 295 m² (3,175 sq ft) of sophisticated living, combining space, comfort, and an unbeatable location. De...

Ostalo
Dob ponude: 74dana
Ažurirano: 74dana

Lokaliteti

Avenida las Costas, Juan Díaz
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Engel & Völkers Panama City

Slični oglasi

Slično u inozemstvu