Popis ponuda
30
30
30
350 242 €
(2 335 € / m²)
Prodaja
3
2+
150 m²
Avenida las Costas, Juan Díaz
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
150 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Luxury Apartment for Sale at Maui Costa del Mar Panama
Modern Coastal Living in a Private Waterfront Community
Costa del Mar • Gated Living • Prime ...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
120dana
Ažurirano:
27dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Avenida las Costas, Juan Díaz
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.