Popis ponuda
16
16
16
438 491 €
(2 829 € / m²)
Prodaja
2
2+
155 m²
Avenida Balboa, Calidonia
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
155 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Oceanfront Apartment Living in Avenida Balboa Panama
Ocean Living • Iconic Building • Prime Location
Investment Property • City Lifestyle • High Dem...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
27dana
Ažurirano:
27dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Avenida Balboa, Calidonia
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.