SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
340 616 €
(3 441 € / m²)
Prodaja
2
2+
99 m²
Avenida 5a Sur, Calidonia

spavaća soba2
stan99 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Armani Casa - Torre de DiseñadorEn el corazón de la ciudad, a distancia caminable de Cista Costera, rodeada de supermercados, bares, restaurantes, par...

Ostalo
Dob ponude: 45dana
Ažurirano: 38dana

Lokaliteti

Avenida 5a Sur, Calidonia
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Be Panama Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu