SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
452 753 €
(2 727 € / m²)
Prodaja
2
2+
166 m²
Avenida Balboa, Calidonia

spavaća soba2
stan166 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Experience the vibrant and sophisticated lifestyle that only PH YOO can offer in this elegant 167 m² apartment, perched on a high floor and fully furn...

Ostalo
Dob ponude: 263dana
Ažurirano: 29dana

Lokaliteti

Avenida Balboa, Calidonia
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Engel & Völkers Panama City

Slični oglasi

Slično u inozemstvu