SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
749 119 €
(10 551 € / m²)
Prodaja
2
1
71 m²
Frankenstraße, Tempelhof-Schöneberg

spavaća soba2
stan71 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

- This brand-new luxury property development 'Am Winterfeldt' benefits from an exceptional location in the central district of Schoneberg. It is locat...

Ostalo
Dob ponude: 14dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Frankenstraße, Tempelhof-Schöneberg
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

First Citiz Berlin

Slični oglasi

Slično u inozemstvu