SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 149 819 €
(10 847 € / m²)
Prodaja
4
2+
106 m²
Frankenstraße, Tempelhof-Schöneberg

spavaća soba4
stan106 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

- We are delighted to unveil this distinctive collection of luxury apartments, elegantly planned, and positioned in the heart of vibrant Schoneberg, o...

Ostalo
Dob ponude: 19dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Frankenstraße, Tempelhof-Schöneberg
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

First Citiz Berlin

Slični oglasi

Slično u inozemstvu