SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
234 000 €
(4 415 € / m²)
Prodaja
2
1
53 m²
Elberfelder Straße, Mitte

spavaća soba2
stan53 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

- This charming two rooms apartment is located in the highly sought-after Moabit neighbourhood in Berlin, an area known for its relaxed atmosphere, ex...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Zasebna kuhinjaZaseban wcVisoki stropoviPrirodno svjetlo

Ostalo
Dob ponude: 73dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Elberfelder Straße, Mitte
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

First Citiz Berlin

Slični oglasi

Slično u inozemstvu