SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
300 000 €
(4 688 € / m²)
Prodaja
2
1
64 m²
Herzbergstraße, Lichtenberg

spavaća soba2
stan64 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Diese ruhige 2-Zimmer-Etagenwohnung in Berlin-Lichtenberg (10365) mit ca. 64 m² vereint zentrale Lage und entspanntes Wohnen im Grünen. Direkt am Land...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Herzbergstraße, Lichtenberg
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BETTERHOMES Vertriebs GmbH

Slični oglasi

Slično u inozemstvu