SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
169 000 €
(2 965 € / m²)
Prodaja
2
1
57 m²
Birdieweg, Hohenkirchen

spavaća soba2
stan57 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Diese charmante Terrassenwohnung an der Ostseeküste bietet alles, was das Herz begehrt. Mit 2 Zimmern und einer Wohnfläche von 57 m² ist sie ideal für...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Birdieweg, Hohenkirchen
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BETTERHOMES Vertriebs GmbH

Slični oglasi

Slično u inozemstvu