SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
895 000 €
(3 469 € / m²)
Prodaja
6+
1
258 m²
Heydornweg, Altona

spavaća soba6+
stan258 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Diese Wohnung ist Teil eines außergewöhnlich, exklusiven und hochwertigen Wohnensembles in Blankenese und überzeugt durch ihre außergewöhnliche Großzü...

Ostalo
Dob ponude: 18dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Heydornweg, Altona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BETTERHOMES Vertriebs GmbH

Slični oglasi

Slično u inozemstvu