Popis ponuda
55
55
55
1 035 000 €
(5 595 € / m²)
Prodaja
6+
2+
185 m²
Maashaven, Roermond
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
6+
stan
185 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Jack Frenken exclusive offers: Maashaven 774 Roermond!
Located in the new (2020) Manhattan Urban Residence, we offer you this luxury penthouse.
The ...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
A - Izuzetno ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
77dana
Ažurirano:
3dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Maashaven, Roermond
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.