SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
424 487 €
(3 265 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
130 m²
Brine Drive, Philipsburg

spavaća sobaatypical
stan130 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This 2-bedroom, 2-bathroom condo is located in the well-known Princess Heights Luxury Condo Hotel, positioned on the hillside above Dawn Beach.The lay...

Ostalo
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Brine Drive, Philipsburg
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

RealEstateSXM.com

Slični oglasi

Slično u inozemstvu