SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 300 000 €
(10 078 € / m²)
Prodaja
5
1
129 m²
Sarphatistraat, Amsterdam

spavaća soba5
stan129 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Sarphatistraat 568, 1018 AV Amsterdam

Living in this neighborhood means enjoying an oasis of greenery, peace, and character right in the heart of the...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaFrancuski balkonPogledVisoki stropoviDrvene gredeDrveni podNakon renovacijePrirodno svjetloKadaTuš kabinaZaseban wcKuhinjski aparatiPerilica rublja

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Sarphatistraat, Amsterdam
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Baerz & Co Luxury Homes International

Slični oglasi

Slično u inozemstvu