SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
716 957 €
(3 983 € / m²)
Prodaja
4
2+
180 m²
Blue Marine Road

spavaća soba4
stan180 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Au 3eme étage d'une résidence sécurisée, cet appartement de deux chambres en suites, entièrement revisité et refait à neuf, vous propose des prestatio...

Ostalo
Dob ponude: 16dana
Ažurirano: 16dana

Lokaliteti

Blue Marine Road
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Infinity Property SXM

Slični oglasi

Slično u inozemstvu