Popis ponuda
7
7
7
196 195 €
(4 671 € / m²)
Prodaja
1
1
42 m²
Rhine Road
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
1
stan
42 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Quote: "To find yourself, think for yourself” - Socrate
Positioned in Jordan Village, Cupecoy, this furnished 1-bedroom studio offers a smart entry...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
lift
Internet
Klimatizacija
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Namješteno
Otvoreni dnevni boravak
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
17dana
Ažurirano:
17dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rhine Road
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.