SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 370 000 €
(54 800 € / m²)
Prodaja
1
1
25 m²
Avenue Louis Auréglia, Monaco

spavaća soba1
stan25 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Close to center and beach - close to the new business district "odeon". This very bright and pretty studio for mixed use has been renovated with taste...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Nakon renovacijePogledZasebna kuhinjaTuš kabina

Ostalo
Dob ponude: 134dana
Ažurirano: 134dana

Lokaliteti

Avenue Louis Auréglia, Monaco
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

LA COSTA PROPERTIES MONACO

Slični oglasi

Slično u inozemstvu