SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
111 808 €
(2 282 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
49 m²
Avenida Kukulkán, Tulum

spavaća sobaatypical
stan49 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

KA'AN TOWERS Departamento de 1 Recámara en Venta en Aldea Zama, Tulum

Resumen de la Propiedad
• Moneda: USD (el precio en MXN puede variar según el ...

Namješteno
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Avenida Kukulkán, Tulum
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Slični oglasi

Slično u inozemstvu