SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
64 521 €
(1 290 € / m²)
Prodaja
2
1
50 m²
29 Poniente, Tulum

spavaća soba2
stan50 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaDa

Opis

1-bedroom condo in Region 15 ready to deliver with financing available!!Inspired in Japanese architecture and having water as its main element, and be...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

29 Poniente, Tulum
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

AIH Realty

Slični oglasi

Slično u inozemstvu