SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
102 830 €
(695 € / m²)
Prodaja
1
1
148 m²
4 Sur, Tulum

spavaća soba1
stan148 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

PENTHOUSE TIPO LOFT EN LA VELETA | OPORTUNIDAD DE INVERSION $2.3 MDP Condo Villa Esperanza, La Veleta, TulumA solo 100 metros de Av. Kukulkan, una d...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

4 Sur, Tulum
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

GoodLifeTulum

Slični oglasi

Slično u inozemstvu