Popis ponuda
22
22
22
172 789 €
(1 678 € / m²)
Prodaja
2
2+
103 m²
Avenida Cobá, Tulum
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
103 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
✨ Oportunidad única de inversión en Tulum – Penthouse en Aldea Zama ✨
Vive o invierte en una de las zonas con mayor plusvalía de la Riviera Maya. Est...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
lift
Bazen
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
4dana
Ažurirano:
4dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Avenida Cobá, Tulum
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.