Popis ponuda
15
15
15
159 469 €
(3 393 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
47 m²
Avenida Juanek, Tulum
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
47 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
El desarrollo está ubicado dentro de la exclusiva Aldea Zama, a tan solo 5 min. de la playa esta zona disfruta de una alta demanda turística ...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Klimatizacija
Bazen
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
12dana
Ažurirano:
12dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Avenida Juanek, Tulum
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.