SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
402 359 €
(3 726 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
108 m²
Polar Oriente, Tulum

spavaća sobaatypical
stan108 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Experimente el espacio y la comodidad ideales para familias o grupos en este excepcional departamento de tres recámaras, que ofrece una ge...

Ostalo
Dob ponude: 202dana
Ažurirano: 163dana

Lokaliteti

Polar Oriente, Tulum
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Slični oglasi

Slično u inozemstvu