SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
857 753 €
(6 754 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
127 m²
Tulum

spavaća sobaatypical
stan127 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Vive la experiencia de despertar rodeado de la majestuosidad de la naturaleza en este departamento de 166.09 m² totales, ubica...

Ostalo
Dob ponude: 200dana
Ažurirano: 161dana

Lokaliteti

Tulum
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Slični oglasi

Slično u inozemstvu