Popis ponuda
23
23
23
407 314 €
(1 997 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
204 m²
Asuncion, Tulum
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
204 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Imagina despertar cada mañana en un santuario donde la selva se funde con el lujo contempo...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Bazen
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Terasa
Pogled
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
203dana
Ažurirano:
164dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Asuncion, Tulum
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.