SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
150 938 €
(2 322 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
65 m²
14 Sur, Tulum

spavaća sobaatypical
stan65 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Excelente oportunidad de negocio para renta vacacional!
Este hermoso conjunto de solo 16 departamentos representa la oportunidad de una nu...

Ostalo
Dob ponude: 205dana
Ažurirano: 166dana

Lokaliteti

14 Sur, Tulum
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Slični oglasi

Slično u inozemstvu