SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
314 495 €
(2 365 € / m²)
Prodaja
1
2+
133 m²
Avenida Kukulkán, Tulum

spavaća soba1
stan133 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Superficie: 161.18 m²
Recámaras: 2Baños: 3Capacidad: Ideal para familias o inversionistasEstado: Excelente, listo para uso...

Namješteno
Dob ponude: 205dana
Ažurirano: 166dana

Lokaliteti

Avenida Kukulkán, Tulum
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Slični oglasi

Slično u inozemstvu